Haber

Refah Partisi Yine Yerel Seçimlere Hazırlanıyor

Refah Partisi Genel Lideri Fatih Erbakan, tüm il, ilçe ve beldelerde yerel seçimlere kendi adaylarıyla gireceklerini belirterek, “14 Mayıs seçimlerinde olduğu gibi 31 Mart 2024 yerel seçimlerine de iz bırakacağız. milletimizi özlemini duyduğu, hasretini çektiği Milli Vizyon belediyesine kavuşturacağız?????????.” sözünü kullandı.

Partiden yapılan yazılı açıklamaya göre Erbakan, partisinin genel merkezinde düzenlenen İl Başkanları Toplantısı öncesinde basına açıklama yaptı.

Erbakan, tüm il, ilçe ve beldelerde yerel seçimlere kendi adaylarıyla gireceklerini belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“14 Mayıs seçimlerinde olduğu gibi 31 Mart 2024 yerel seçimlerine de damgamızı vuracak, milletimizi özlemle, hasretle beklediğimiz Milli Görüş Belediyesi’ne kavuşturacağız. Sonra da sahip çıkacağız. 2028 genel seçimlerine sağlam adımlarla ilerliyoruz ve Türkiye’yi Milli Görüş hükümetiyle buluşturuyoruz.”

Parti bünyesinde “Uyuşturucu ve Kumarla Mücadele Birimi” kuruldu.

Erbakan, hükümetin yeni düşük faiz, yüksek döviz kuru ve cari açığın rekor düzeyde sonuçlanmasına neden oldu. ekonomiYüksek faiz modeli yerine yüksek faiz politikasına dönüş politikasının sonuç vermeyeceğini belirterek, ekonomide analizin faizi düşürmek veya artırmak değil, Milli Görüş ekonomik modelini uygulamak olduğunu belirtti. .

Uyuşturucu madde satış ve kullanımında artış gördüklerini dile getiren Erbakan, “Partimizin Gençlik Kolları Teşkilatı bünyesinde ‘Uyuşturucu ve Kumarla Mücadele’ birimimizin kurulduğunu kamuoyuna duyuruyoruz. geri ver.” değerlendirmesini yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu